'saksı bitkisi' ile etiketlenen ürünler

Olarak görüntüle Kafes Liste
Göre sırala
Görüntüle Sayfa başına

Kuşkonmaz Bitkisi

Yapraklarının görüntüsü ve kolay bakımı nedeniyle en çok tercih edilen bitki türlerinden biridir. Evinizin dekorasyonuna her zaman uyum sağlayıp, ortama ferahlık verecek kuşkonmaz bitkisini hemen sipariş edebilirsiniz.
54,90 ₺ (Kdv Dahil)

Pachira (Para Ağacı)

Rivayete göre; ekonomik zorluk çeken bir çiftçi her gün daha varlıklı olmak için dua edermiş. Bir gün tarlasına gittiğinde bu bitkiyi bulmuş ve bunun dualarının karşılığı olduğuna inanmış. O günden sonra bitkiyi çoğaltıp satarak daha çok kazanmış. Bu yüzden de günümüz de adı Para Ağacı olarak da bilinir. Bulunduğu her yere bereket ve şans getirdiğine inanılır.
90,00 ₺ (Kdv Dahil)

Ficus Natasha

Farklı görüntüsüyle ev ve ofis dekorasyonları için en uygun bitkilerin başında gelir. Konulduğu ortamın havasını değiştirip ferahlık katar.
90,90 ₺ (Kdv Dahil)

Fil Kulağı

Yapraklarının şekli nedeniyle fil kulağı adını almıştır. Bulunduğu her ortama yakışıp, farklı bir hava katan bu bitki özel günlerde alınabilecek en güzel hediyelerden biridir.
154,50 ₺ (Kdv Dahil)

Starliçe

1.50 cm boyundadır. Cennet kuşu olarak da bilinir. Gösterişli yaprakları olan,kolay bakılan bir iç mekan bitkisidir.
499,90 ₺ (Kdv Dahil)

Monstera (Deve Tabanı)

90-100cm. Geniş ve delikli yapraklarıyla diğer yeşil bitkilerden farklı olan deve tabanı bitkisi evinizin veya ofisinizin havasını değiştirip, hoş görüntüsüyle dikkatleri üstüne çeker.
250,00 ₺ (Kdv Dahil)