Saksı Çiçekleri

Saksı Çiçekleri

Olarak görüntüle Kafes Liste
Göre sırala
Görüntüle Sayfa başına

Euphorbia Trigona (Süt Ağacı)

Süt ağacının sahip olduğu dallarının üç köşesi bulunur. Bu nedenle euphorbia trigona ismini almıştır. Oldukça ihtişamlı görünen bu bitki türü bulunduğu her alanı güzelleştirecektir.
150,00 ₺ (Kdv Dahil)

Olea Europea (Zeytin Ağacı)

Mitolojide zeytin ağacına ölümsüz ağaç adı verilmiştir. Evinde zeytin ağacı bulunana bereket getirdiği inanışı hakimdir. Yanında bulunan minik zeytinyağı da bizden size küçük bir hediye.
60,00 ₺ (Kdv Dahil)

Kılıç Çiçeği

Peygamber kılıcı adıyla da bilinir. Şık görünüşüyle evinizin her köşesin de size görsel bir şölen sunar. Bir inanış der ki; kılıç çiçeğinin yapraklarının uzunluğu bir metreyi geçip, çiçek açarsa ev sahibi olacaksınız. Yeni evlenenlere, ev sahibi olmak isteyenlere alınabilecek en anlamlı hediye için siparişinizi verebilirsiniz.
69,90 ₺ (Kdv Dahil)

Deve Tabanı(Monkey Monstera)

Geniş ve delikli yapraklarıyla diğer yeşil bitkilerden farklı olan monkey bitkisi evinizin veya ofisinizin havasını değiştirip, hoş görüntüsüyle dikkatleri üstüne çeker.
59,90 ₺ (Kdv Dahil)

Kuşkonmaz Bitkisi

Yapraklarının görüntüsü ve kolay bakımı nedeniyle en çok tercih edilen bitki türlerinden biridir. Evinizin dekorasyonuna her zaman uyum sağlayıp, ortama ferahlık verecek kuşkonmaz bitkisini hemen sipariş edebilirsiniz.
54,90 ₺ (Kdv Dahil)

Beyaz Antoryum Çiçeği

Gösterişli yaprakları ve çiçeklerinin şık görüntüsüyle her ortama ayrı bir hava katar. Davetlerde, tebrik ve kutlamalar da rahatça tercih edebileceğiniz bir çiçektir.
169,90 ₺ (Kdv Dahil)